Киев
(067) 621-71-73
(050) 374 33 44
Днепропетровск
(097) 883 8484
Львов
(050) 326 0505

Новости

Купуємо діаманти із сертифікатами GIA у Києві! Висока ринкова оцінка!

Купуємо діаманти із сертифікатами GIA у Києві! Висока ринкова оцінка!
Предмети розкоші завжди супроводжуються документами, що підтверджують їхню цінність.
 
Гемологічний Інститут Америки (Gemological Institute of America, GIA) — це суспільно корисний некомерційний інститут, який є світовим лідером у галузі досліджень алмазів, діамантів, кольорового каміння та перлів. Гемологи лабораторій GIA вивчають характеристики та походження діамантів, що підтверджується видачею сертифікату.
 
Гемологічний Інститут Америки заснував ювелір Роберт Шиплі у 1931 році у Лос-Анджелесі. Головне призначення GIA – створити та підтримувати на високому рівні довіру продавців та покупців до дорогоцінного каміння та ювелірних виробів з ними.
 
1953 року Гемологічний Інститут Америки (GIA) розробив систему оцінки якості діаманта, яка є загальносвітовим стандартом. Саме сертифікат GIA є еталоном, що відображає справжню якість діаманта.
 
На сьогоднішній день, GIA є найавторитетнішою гемологічною лабораторією у світі, має бездоганну репутацію в точності та цілісності оцінки діамантів, дорогоцінного кольорового каміння та перлів. Саме із сертифікатами GIA продають прикраси з діамантами всі найвідоміші ювелірні бренди, такі як: Graff, Chopard, Cartier та багато інших.
 
Сертифікат GIA видається лише на природний, натуральний діамант. На штучні діаманти сертифікати GIA не видаються. Якщо натуральний діамант був штучно облагороджений, то в сертифікаті GIA обов'язково буде вказано метод обробки - TREATED, HPHT, IRRADIATED, LASER DRILL і т.д.
 
Наш спеціалізований ювелірний ломбард у Києві викуповує на постійній основі природні діаманти! Перевага надається білим діамантам, що мають кругле огранювання - коло або КР57 з наявністю саме оригінального сертифіката GIA! Такі діаманти мають прозору міжнародну ціну згідно з офіційними таблицями Рапопорта і ми прагнемо запропонувати вам максимальну ринкову вартість такого дорогоцінного каміння під час продажу. Всі угоди проводяться із залученням сертифікованих гемологів, конфіденційні та дозволять легко та безпечно не лише оцінити ваш діамант, але й за бажання, безпечно продати його за вигідною ціною!
 
Для організації зустрічі – надсилайте попередньо фото ваших предметів та виробів за допомогою месенджерів – Viber, WhatsApp або Telegram +38067 621 71 73.
 
Бажано вказати очікування вартості!


Покупаем бриллианты с сертификатами GIA в Киеве! Высокая рыночная оценка!... Назад
Введите свой номер телефона,
наш специалист перезвонит вам.

Ваше имя


Телефон


Вопрос
Наверх